tlo_karta.jpg
kar z cieniem.png

Pierwsza taka karta w Polsce!

Karta Chórzysty
Music Everywhere

®

Zostań Partnerem i zwiększ
swoją sprzedaż

Jeżeli to czytasz,

to znaczy, że Twój lokal został wskazany przez grupę młodych ludzi, którzy dobrze się w nim bawią i chcieliby robić to częściej. Dlatego zapraszamy Cię do wyjątkowego programu, który rozwinie Twój biznes.

Twoi klienci

Jesteśmy ponad 40-osobowym zespołem z Trójmiasta, których połączyło wspólne brzmienie. Współpracujemy z czołowymi polskimi artystami (Steczkowska, Piaseczny, Cugowski, Niemen i in.), biorąc udział w ogólnopolskich trasach koncertowych oraz projektach telewizyjnych. Kochamy rozrywkę zarówno w muzyce, jak i poza nią. Szukamy fajnych miejsc do spędzania czasu ze sobą, znajomymi i bliskimi.

Mówiąc o rozrywce...

Karta Chórzysty Music Everywhere to program promocyjny skierowany do właścicieli miejsc, w których lubimy spędzać czas i przyprowadzać do nich naszych znajomych, przyjaciół i rodziny. Chcemy budować lokalną społeczność, wspierać się i wzajemnie promować. Wierzymy, że zacieśniając naszą relację, zyskają na tym zarówno nasi chórzyści, jak i Twoją działalność.

Jako Partner zyskasz:

Więcej zamówień

częstsze wizyty stałych klientów - naszych chórzystów.

Nowych klientów znajomych, rodziny i przyjaciół naszych chórzystów, a także ich znajomych i znajomych znajomych.

Szybki zysk

okazjonalne, 40-osobowe imprezy: integracje, urodziny, afterparty po koncertach i in.

Promocję

na stronie zespołu i mediach społecznościowych

Lokowanie produktu

w materiałach promocyjnych chóru (filmiki, flash-moby)

Coolturalny PR

możliwość promowania się jako wspierających kulturę i sztukę

Rozwój biznesu przeprowadzenie ankiety wśród naszych chórzystów z pytaniem o mocne strony oferty / lokalu / obsługi (co jest super, co przyciąga), jak i co można zrobić lepiej (aby zwiększyć sprzedaż i konkurencyjność)

Nowe możliwości 

szersza współpraca przy okolicznościowych i cyklicznych projektach, np. podczas

Festiwalu Music Everywhere (tysiące uczestników z całej Polski, biorących udział w koncertach, warsztatach, konferencjach, którzy pytają organizatora o dobre, sprawdzone miejsca w Trójmieście) Więcej.

Dodatkowe korzyści preferencyjne warunki na komercyjne akcje z udziałem zespołu w życiu zawodowym (występ z okazji otwarcia nowego lokalu, plenerowa akcja promocyjna), jak i osobistym (oprawa muzyczna z okazji ślubów, rocznic, urodzin, zaręczyn i in.).

To "coś",

czego aktualnie potrzebuje Twoja działalność. Daj znać, a my zastanowimy się, w jaki sposób możemy przybliżyć Ciebie do upragnionego celu. Jako młodzi, czynni zawodowo ludzie, a także doświadczone w organizacji projektów stowarzyszenie, nieraz przekonaliśmy się, że w "grupie siła" :-)

Z czego będziemy się cieszyć?

Zniżki są zawsze atrakcyjne, ale wcale nie chcemy, byś zarabiał mniej. Wiemy, że masz najlepsze rozeznanie i świadomość, co przyciąga ludzi do Twojego lokalu i czym możesz wyróżnić się jako nasz Partner. Możliwość dokonania rezerwacji stolika, gdy "nie ma takiej możliwości"? Dodatkowy bonus (napój, deser, dodatki) przy zamówieniu? Wszystko, co można określić jako "niestandardowe". Wierzymy w Twoją wyobraźnię :-)

Zacznij już dziś.

  • Kliknij i daj znam znać, że chciałbyś zostać Partnerem programu.

  • Ustalimy, w jaki sposób chcemy się wspierać.

  • Poinformujemy o tym naszych chórzystów i resztę wszechświata.

  • Zwiększysz sprzedaż i zaczniesz korzystaj z wszystkich benefitów.

kar z cieniem.png

Karta Chórzysty Music Everywhere
Muzyka to dopiero początek

®

chor.png
stow.png
x-lecie.png

© 2021 Stowarzyszenie Music Everywhere