top of page

KARUZELA GNA KAMERALNIE

Polska muzyka rozrywkowa dla wielbicieli niepowtarzalnego brzmienia w kameralnym klimacie.

KARUZELA GNA KAMERALNIE

Opis

Są takie chwile, które chcemy spędzić w wyjątkowy i niepowtarzalny sposób. Doborowe towarzystwo, niezwykła atmosfera i niezapomniana muzyka, skrojona na miarę Twoich potrzeb. Taka jest właśnie kameralna odsłona koncertu KARUZELA GNA.


Przeżyjesz szczególny czas, podczas którego usłyszysz przeboje polskiej muzyki rozrywkowej w doskonałym współbrzmieniu wybranych wokalistów Music Everywhere i najlepszych instrumentalistów.


Czekają na Ciebie „Co mi, Panie, dasz”, „Zacznij od Bacha”, „Nie pytaj o Polskę”, „Biała Armia”, „Czas nas uczy pogody”, "Byłaś serca biciem" i wiele innych hitów ostatnich trzydziestu lat. Nowatorskie aranżacje spod pióra najlepszych kompozytorów młodego pokolenia odsłonią przed Tobą zupełnie nowe oblicze ulubionych piosenek.


Moc wokalnego brzmienia, świetna muzyka, gra świateł i niesamowita energia! Najlepszy mix muzycznych stylów i gatunków. To wydarzenie, które sprawi, że spojrzysz na polską muzykę w zupełnie nowy sposób. Przeżyj niezapomniane chwile z bliskimi w nastrojowym i kameralnym klimacie.

Najbliższe koncerty

/aktualnie brak/

Galeria

Potrzebujesz więcej informacji?

Polecamy również

bottom of page