top of page

CHRISTMAS SONGS

Magia największych świątecznych przebojów. Muzyczna kraina pełna śpiewu, radości i niespodzianek.

CHRISTMAS SONGS

Opis

Kiedy na dworze siarczysty mróz, rozgrzejcie się przy radosnych dźwiękach, dzięki którym przeżyjecie jeszcze raz świąteczne chwile. Światowe przeboje wprawią Was nie tylko w dobry nastrój, lecz także rozbudzą apetyt na karnawałowe szaleństwo.


Dobrze znane „Let It Snow”, „Last Christmas” czy „Jingle Bell Rock” wybrzmią z prawdziwą mocą dzięki energii wokalistów Music Everywhere, niezwykłego bandu, skrzypiec elektrycznych oraz gości specjalnych: Nicka Sinckler'a i Kasi Dereń. 


Z pewnością zaskoczą Was zupełnie nowe aranżacje ponadczasowych hitów, takich jak „Jingle Bells” Franka Sinatry czy „Happy Xmas” Johna Lennona. Nie zabraknie również przytulnych i nastrojowych piosenek „Mary, Did You Know”, „Oh, Holy Night” i najbardziej znanej kolędy „Silent Night”. Szczyptę tajemniczości dodadzą „O Come, O Come Emmanuel” i „Away in a Manger”, po których czeka Was prawdziwy wybuch radości podczas „Joy to the World”, „Hark! The Herald” i wielu innych świątecznych przebojów.


Wśród światowych hitów będzie też czas na muzyczną niespodziankę z naszej rodzimej tradycji, którą szykujemy dla Was specjalnie na tę okazję! 


Pozwólcie sobie na chwilę odpoczynku i przeżycie tego magicznego czasu w ciepłej i radosnej atmosferze.


***


NICK SINCKLER swoją muzyczną przygodę rozpoczął w Nowym Yorku, gdzie miał okazję współpracować ze znakomitymi muzykami solul  & r'n'b. Polskiej publiczności dał się poznać w programie Fabryka Gwiazd, gdzie dotarł do finału. Tworzy muzykę oraz współuczestniczy w wielu artystycznych projektach, współpracując m. in. z Kayah, Kukulską, T-Love, Blue Cafe. Po wydaniu singli Feel This Love oraz wspólnie z Kayah "Kochaj różnym być", obecnie przygotowuje się do wydania kolejnego albumu.


KASIA DEREŃ to genialna interpretatorka najpiękniejszych piosenek, obdarowana niezwykłą skalą i siłą wokalu, jeden z najbardziej nietuzinkowych głosów polskiej estrady. Ma na swoim koncie współpracę z wieloma polskimi artystami, których wspierała przez lata w chórkach. Szerszemu gronu odbiorców wokalistka dała się poznać solowymi singlami „Just A Few Words”, „Count On Me”, „XXI” i „Niespokojnie”. W listopadzie 2021 roku ukała się jej debiutancki album "Moje historie", zajmując już w pierwszym tygodniu preorderu pierwsze miejsce w TOP 100 internetowej sprzedaży Empiku.

Najbliższe koncerty

/aktualnie brak/

Galeria

Potrzebujesz więcej informacji?

Polecamy również

bottom of page