top of page

KARUZELA GNA ORKIESTROWO

Polskie przeboje w niesamowitej odsłonie. Kilkudziesięciu wokalistów, potęga orkiestry, band i goście specjalni.

KARUZELA GNA ORKIESTROWO

Opis

Jeżeli przeżyliście już koncert KARUZELA GNA, to szykujcie się na zupełnie nowe doznania. Jeżeli nie, to przed Wami podwójna moc wrażeń!


Przekonacie się, jak brzmią legendarne polskie przeboje w nowych, niespotykanych dotąd aranżacjach. Energia wokalistów Music Everywhere i porządna dawka dobrej muzyki od niesamowitego bandu to dopiero początek. Dodajcie do tego wirtuozerię Orkiestry Kameralnej Progress i występy wokalne gości specjalnych.


„Dziwny jest ten świat", „Szklana pogoda", „Mamona” to tylko niektóre z nowych utworów, które usłyszycie obok „karuzelowych” klasyków w niespotykanej, orkiestrowej odsłonie: „Biała Armia”, „Zacznij od Bacha”, „Nie pytaj o Polskę”, czy „Ludzkie gadanie”. Oprócz mocnego brzmienia nie zabraknie również czegoś dla wielbicieli nastrojowych kawałków jak: „Jest taki samotny dom” i „Czas nas uczy pogody”. Fani muzyki instrumentalnej z pewnością docenią z kolei orkiestrowe brzmienie w „Zapytaj mnie, czy cię kocham” oraz „Synonimy".


Dzięki wyjątkowym aranżacjom wybitnych kompozytorów młodego pokolenia odkryjecie głębię i nowe znaczenia piosenek minionych dekad. Podczas tego wyjątkowego wieczoru nie tylko usłyszycie pasjonującą muzykę, ale ją przeżyjecie.

Najbliższe koncerty

/aktualnie brak/

Galeria

Potrzebujesz więcej informacji?

Polecamy również

bottom of page