top of page

płóNOC

Nowatorski projekt świąteczny. Dwa czasy, dwie przestrzenie. Połączenie spokojnej muzyki a cappella i radosnej eksplozji.

płóNOC

Opis

To nie będzie zwykły świąteczny koncert. Nie usłyszycie "najpiękniejszych polskich kolęd i pastorałek". Nie będziecie również zabrani w żadną "muzyczną podróż" po świątecznych utworach z różnych stron świata. A zatem...?


Opowiemy Wam niezwykłą historię. Opowieść, którą każdy zna już od dziecka, a która wciąż pisze się na nowo. Wszystko zaczyna się o półNocy, kiedy to rodzi się Światło, dzielące wszechczas na pół, na starą i nową erę. My również podzielimy naszą muzyczną historię i otaczającą przestrzeń na pół. Przejdziemy razem z Wami z jednej czasoprzestrzeni dźwięków do drugiej.


Przeżyjecie mistyczny czas, pełen głębokiego, nastrojowego brzmienia. W pierwszej części koncertu poprowadzi Was jedynie bogate współbrzmienie głosów Chóru Music Everywhere - bez towarzyszenia instrumentów. Usłyszycie nieznaną aranżację „Kolędy Warszawskiej", śpiew białym głosem w „Stoi lód na prośnie" czy kunsztowne wykonanie tajemniczej pieśni „Najświętsza Panienka". Dlaczego wśród świątecznych utworów znajduje się „Enjoy The Silence" Depeche Mode i co słychać w przestrzeni pomiędzy muzyką... pozostanie tajemnicą, którą czeka, aż sami ją odkryjecie.


Druga część koncertu to totalna eksplozja radosnego brzmienia z towarzyszeniem bandu, świateł i wizualizacji. „Let It Snow", „It's Christmas To Me", „White Christmas" i wiele innych świątecznych przebojów, wśród których nie zabraknie nowych aranżacji „Mary, Did You Know", „Last Christmas", a także specjalnej, muzycznej niespodzianki!


Przeżyj niesamowite dwa czasy i podwójną dawkę wspaniałej, różnorodnej muzyki. Taki koncert nie zdarza się często! Prawdziwa uczta dla koneserów wyszukanych, muzycznych smaków.

Najbliższe koncerty

/aktualnie brak/

Galeria

Potrzebujesz więcej informacji?

Polecamy również

bottom of page