top of page

Tu TRZEBA byĆ!
To TRZEBA ZOBaCZYĆ!

Zeppelinians to nie tylko jeden z najlepszych zespołów coverowych w Europie. To grupa zapalonych muzyków, którzy z ogromnym szacunkiem i dokładnością oddają brzmienie, energię i ducha oryginalnych utworów Led Zeppelin.

13.09.24

Rzeszów

Klub Pod Palmą

17.11.24

Lublin

Fabryka Kultury Zgrzyt

23.11.24

Łódź

Klub Scenografia

24.11.24

Kraków

Hyde Park

NAJWIĘKSZE PRZEBOJE ŚWIATOWEJ LEGENDY ROCKA — LED ZEPPELIN!

Przenieś się w czasie z zespołem Zeppelinians, który z pasją i precyzją przywołuje wyjątkowość muzyki jednej z największych legend rocka — Led Zeppelin! Każdy koncert to niezwykłe, energetyczne doświadczenie, które na nowo rozpala ducha lat 70. i przyciąga zarówno wiernych fanów, jak i nowych miłośników rocka. 

Podczas muzycznego show usłyszysz klasyki takie jak: legendarne „Stairway to Heaven”, „Whole Lotta Love” czy „Kashmir” w aranżacjach pełnych emocji i nowej energii!

Poczuj przedsmak tego,

co czeka Cię na miejscu!

STAIRWAY TO HEAVEN
WHOLE LOTTA LOVE
KASHMIR

TWÓRCZOŚĆ LED ZEPPeLIN
W NAJLEPSZYM WYDANIU!

Utalentowani muzycy z oddaniem przywołują charakterystyczne brzmienie Led Zeppelin. Wokalista, którego głos przywodzi na myśl samego Roberta Planta, gitarzysta emanujący energią Jimmy'ego Page'a, basista i klawiszowiec wiernie oddający styl Johna Paula Jonesa oraz perkusista z niepowtarzalnym rytmem Johna Bonhama – wszyscy razem tworzą pełne emocji i niesamowitej energii show.

wykOnawcy

Zeppelinians to zespół założony przez trójmiejskich muzyków, który od 2017 roku z powodzeniem koncertuje w klubach i na festiwalach zarówno w Polsce jak i za granicą. Obecnie uchodzi za jeden z najlepszych Tribute Bandów zespołu LED ZEPPELIN w Europie. Tworzy go czterech wyśmienitych instrumentalistów oraz zjawiskowy wokalista. Działalność zespołu została doceniona m.in. przez Piotra Kaczkowskiego, dzięki któremu można ich usłyszeć na antenie Radiowej Trójki.

Zeppelinians ma na swoim koncie koncerty na takich festiwalach jak: Gdańsk Tribute Festival 2017, Blues Festival Gdynia 2019, Alytus Blues Festival 2019 (Litwa), Olecko Active Festival 2019, Otwock Blues Festival 2020, Žatecká Dočesná 2021 (Czechy), Bluesonalia Konin 2021.

Muzyka to najlepszy język do poruszenia serc ludzi na całym świecie

,,

JIMmy PAge

FOT. ANDREW SMITH

Szkoda czasu na zastanawianie! To Twoja szansa, by na nowo doświadczyć magii utworów Led Zeppelin! Jeżeli „Stairway to Heaven” rozpoznajesz po pierwszej nutce to znak, że nie może Cię zabraknąć na tym koncercie!

To będzie wieczór pełen muzycznych uniesień, który na długo pozostanie w Twojej pamięci!
GwArantUjemy!

13.09.24

Rzeszów

Klub Pod Palmą

17.11.24

Lublin

Fabryka Kultury Zgrzyt

23.11.24

Łódź

Klub Scenografia

24.11.24

Kraków

Hyde Park

bottom of page