top of page
slice1.jpeg
slice2.png

TAKIEGO POŁĄCZENIA BRZMIEŃ
I TEMPERAMENTÓW JESZCZE NIE BYŁO!

Bądź częścią słowiańskiej opowieści! Koncert zespołu CHRUST to współczesna uczta folkowa dla ucha i oka! Mieszanka folku, electro i rocka wzbogacona widowiskowym spektaklem scenicznym gwarantują niepowtarzalne doświadczenie muzyczne i dobrze przemyślaną słowiańską opowieść, której częścią możesz być także TY!

BYDGOSZCZ / TORUŃ / ŁÓDŹ / SZCZECIN / POZNAŃ

To nie będzie zwykły koncert! To muzyczne widowisko o potężnym ładunku energetycznym i emocjonalnym. Zespół CHRUST podczas swoich wystąpień dąży do wyzwolenia w widzach tego, co naturalne i głęboko zakorzenione w ich duszach. Magia charyzmatycznych głosów oraz przemyślane wizualizacje sceniczne tworzą pełną i dobrze przemyślaną słowiańską opowieść. 

Ty też możesz być jej częścią!

MUZYCZNY SPEKTAKL

POCZUJ PRZEDSMAK TEGO, CO CZEKA CIĘ NA MIEJSCU

Posłuchaj

POD JAWOREM
TWÓJ ZEW
WODA

Obejrzyj

Chrust logo pozytyw.png
D12A3574.JPG

Karol
Konop

WYKONAWCY

D12A3632.JPG

Małgorzata Oleszczuk

D12A3501.JPG

Dariusz
Mrozek

Trzy diametralnie różne osobowości ukształtowane przez inne preferowane style muzyczne (folk, electro, rock), które w połączeniu dają niepowtarzalny, zaskakujący i współczesny wydźwięk zespołu. Trójka przyjaciół tworzy muzykę słowiańską, silnie inspirowaną polską ludowizną, z domieszką współczesnego brzmienia elektronicznego. Swoje występy wzbogacają widowiskowym spektaklem scenicznym, dzięki któremu ich koncerty głęboko poruszają i zapadają w pamięć na długo. 

 

W ubiegłym roku zagrali swoją pierwszą trasę promującą debiutancki album „CHRUST”. Płyta zawiera 10 autorskich kompozycji będących zbiorem własnych doświadczeń i emocji. 

 

Twórczość grupy opiera się na wpływach polskiej muzyki tradycyjnej i słowiańskiej, ale również jest inspirowana takimi zespołami i nazwiskami jak Percival Schuttenbach, Wardruna, Trent Reznor, Tool, czy Igor Herbut.

ODKRYJ PRAWDZIWY FENOMEN POLSKIEJ SCENY MUZYCZNEJ!

Ich koncert emanował wyjątkową energią wynikającą z pozytywnego vibe’u i inspirujących relacji między artystami, jak również szczególnego rodzaju zaangażowania całego zespołu w wykonywaną muzykę. Nie mówiąc już o kontakcie z publicznością. To było widać, słychać i czuć.

"

- Bartosz Szarek

ZANURZ SIĘ W SŁOWIAŃSKIEJ OPOWIEŚCI
KUP BILET I BĄDŹ CZĘŚCIĄ MAGICZNEGO WIDOWISKA

12 wrz 2024

Toruń

Kombinat Kultury

28 wrz 2024

Bydgoszcz

Over The Under Pub

5 paź 2024

Łódź

Klub Scenografia

8 lis 2024

Szczecin

Nowa Dekadencja

1 gru 2024

Poznań

Klub 2progi

Bilety
bottom of page