top of page
slice4_2x.png

45

LAT
NA SCENIE

Jubileuszowa trasa koncertowa
Majki Jeżowskiej

Chcesz być świadkiem niesamowitego widowiska muzycznego i znów poczuć się jak dziecko? Przyjdź na koncert Majki Jeżowskiej — jedynej, niepowtarzalnej i absolutnej królowej polskiej muzyki dziecięcej! Artystka w tym roku świętuje 45-lecie swojej kariery artystycznej i z tej okazji porwie Cię w niezapomnianą podróż przez ponad cztery dekady pełne ponadczasowych hitów, niesamowitej energii i wzruszających wspomnień!

Nadchodzące koncerty
Majki Jeżowskiej

13.09.24

Poznań

Nocny Targ Towarzyski

28.09.24

Rzeszów

Pod Palmą

13.10.24

Kraków

Klub Kwadrat

28.10.24

Gdańsk

Stary Maneż

28.11.24

Warszawa

Teatr Palladium

Taką Majkę odkrywamy na nowo!

Bawimy się w życie
Nie wciągaj mnie
Skazana

Takiej Majki jeszcze nie znasz! Artystka odczarowała swój dawny wizerunek i zmieniła aranżacje większości swoich piosenek. Jej aktualne koncerty wyróżniają się nowatorskim, rockowym brzmieniem i niezwykłą energią sceniczną! To doskonała okazja, by poznać jej nowe oblicze i nowe kawałki, tym razem nie tylko dla dzieci! Niezmiennie Majka potrafi porwać do zabawy każdego widza, bez względu na wiek!

Taką Majkę pamiętmy!

Wszystkie dzieci nasze są
Najpiękniejsza w klasie
A ja wolę moją mamę

Koncerty Majki Jeżowskiej to niepowtarzalne muzyczne przeżycie dla dzieci i dorosłych! Artystka od wielu lat przyciąga na swoje występy bardzo szeroką publiczność, wychowując tym samym kolejne zachwycone jej twórczością pokolenia. Jej koncerty to nie tylko widowiskowe, kolorowe show, ale również doskonała okazja do wspólnego śpiewania, tańca i radości dla całej rodziny!

MAJKA-0073_edited.png

Artystka

Wokalistka pochodząca z Nowego Sącza, obdarzona ciepłym głosem i niezwykłym temperamentem estradowym, kompozytorka, autorka wielu przebojów („Laleczka z saskiej porcelany”, „Od rana mam dobry humor”, „A ja wolę moją mamę”) i widowisk muzycznych („Majkowe studio nagrań”, „Kochaj czworonogi”), producent muzyczny oraz szefowa własnej firmy fonograficznej Ja-Majka Music.

 

Ma na swoim koncie Platynową i kilka Złotych Płyt, wielokrotna laureatka KFPP w Opolu, zdobywczyni I nagrody Festiwalu Krajów Nadbałtyckich Karlsham, Kawaler Orderu Uśmiechu, Ambasador Dobrej Woli UNICEF-u, członek Rady Fundacji Ronalda McDonalda, wielka przyjaciółka dzieci i showmenka.

Szykuje się niezła zabawa!

To jest największą siłą moich piosenek i mojego bycia Majką Jeżowską, że ja mam fajne piosenki i taki repertuar, który dzisiaj po wielu latach okazuje się być ponadczasowy i uniwersalny, bo łączy pokolenia

,,

Bilety

To będzie emocjonalna podróż w czasie!
Pełna wspomnień i dobrej ponadczasowej muzyki!

To jak?
Widzimy się na miejscu?

13.09.24

Poznań

Nocny Targ Towarzyski

28.09.24

Rzeszów

Pod Palmą

13.10.24

Kraków

Klub Kwadrat

28.10.24

Gdańsk

Stary Maneż

28.11.24

Warszawa

Teatr Palladium

bottom of page